ثبت شکایات و انتقادات

از آنجاییکه هدف مجموعه پدیده خودرو ارائه مشاوره و انجام خدمات کارشناسی خودرو جهت انتخاب بهتر و خرید خودروی سالم و مناسب برای شما میباشد این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند در صورت عدم رضایت از عملکرد کارشناس  و یا مغایرت فرم کارشناسی شکایت خود را ثبت و پیگیری نمایند .

در نظر داشته باشید گزارش کارشناسسی خودرو 48 ساعت اعتبار دارد.حظور کارشناس در محل صرفا جهت کم کردن ضریب خطای خریدار میباشد. کارشناس و مجموعه پدیده خودور مسئولیتی در مورد معامله یا عدم معامله خودرو را ندارند.

فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر تماس تیم پشتیبانی پدیده خودرو باشید .

 

کارشناسی خودرو به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام وضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو قابل دسترسی میباشد.بازدید خودرو شامل تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی خودرو انتخاب شده متغیر خواهد بود.