اگر فرصت و تخصص لازم جهت خرید خودرو را ندارید

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید کارشناسان پدیده خودرو با جستجو میان خودروهای موجود در بازار اقدام به معرفی آن به شما خواهند کرد

 

خرید مطمئن خودرو بدون نیاز به مراجعه به نقاط مختلف شهر

در این روش هزینه ای بابت کارشناسی خودرو از خریدار دریافت نمیگردد.

تمام مراحل خرید خودرو از پیدا کردن خودرو ،کارشناسی خودرو،وتنظیم قولنامه به عهده پدیده خودرو میباشد.

در صورت تایید خودرو توسط خریدار مبلغ کمیسیون از خریدار جداگانه دریافت میگردد.

هزینه کمیسون خرید سفارشی بر اساس نوع و قیمت خودرو محاسبه میگردد.

 

مشاهده خودروهای موجود در نمایشگاه

فرم خرید سفارشی خودرو
*نام :    
*نام خانوادگی :    
*شهر محل سکونت :    
*شماره تماس :    
*خودروی درخواستی :    
*بودجه در نظر گرفته شده (حداقل و حداکثر بودجه را مشخص کنید) :    
*ایمیل :    
*توضیحات :    

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.