فروش خودرو به صورت کارشناسی شده

  فروش خودرو به بهترین قیمت بدون پاسخگویی تلفن

بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلفی چون خرید ماشین دیگر و یا نیاز به پول آن، قصد فروش خودرو را دارند. برخی از آن ها اطلاعی از قیمت مناسب برای به فروش رساندن خودروی خود ندارند و ممکن است آن را به قیمت ارزان تر از قیمت واقعی خود به فروش برسانند. پدیده خودرو این آمادگی را دارد که در زمینه فروش خودرو خدمات و مشاوره های لازم را ارائه دهد تا با مشکلی روبه رو نشوید.

کارشناسی رایگان خودرو جهت فروش

برای برخورداری از خدمات کارشناسی فروش خودرو کافی است که اطلاعات خودروی خود را به پدیده خودرو ارسال نمایید تا کارشناسی خودرو از جانب کارشناسان این مجموعه روی آن صورت بگیرد و برای تأیید و بازدید از آن حضور پیدا کنند، در صورتی که کارشناسی خودرو صورت گرفت برای فروش آن در سایت پدیده خودرو سایت هایی نظیر باما، شیپور و دیوار که مربوط به اگهی خودرو هستند اقدامات لازم صورت می گیرد و خدمات رایگان آن از جانب پدیده خودرو انجام می شود، طوری که حتی فروشنده نیازی به پاسخگویی تلفنی نداشته باشد.

کارشناس خودرو این توانایی را دارد که خودرو را از لحاظ فنی و ظاهری بررسی کند و در این زمینه از تخصص های لازم برخوردار است. توانایی کارشناس خودرو از دوره های مختلفی است که در این رابطه گذرانده است و هم در بخش فنی و هم در بخش ظاهری قادر به بررسی کامل و تخصصی می باشد. فردی که قصد فروش خودروی خود را دارد در این رابطه اطلاعات لازم و کافی را ندارد و از آنجا که این وسیله با ارزش و گران است ،ممکن است در فروش آن دچار اشتباه شود و آن را با قیمتی کمتر از قیمت واقعی خود به فروش برساند.

 ثبت سفارش فروش خودرو (کلیک کنید)

 مزایای کارشناسی خودرو جهت فروش

در صورت تماس با مجموعه پدیده خودرو برای فروش خودروی خود کد رهگیری و ثبت گارانتی دریافت می کنید، تا امکان این را داشته باشید که گزارش آن را به صورت آنلاین مشاهده و بررسی نمایید. کارشناسی خودرو سبب می شود نیازی به معامله با دلالان پیدا نکنید و لزومی به پاسخگویی تلفنی نخواهید داشت. با این روش خودروی شما در سایت های پر بیننده که مربوط به فروش خودرو است آگهی می شود و شانس فروش خودرو بالاتر می رود، هم چنین تمام مراحل مربوط به انتقال سند برای فرد مشاوره و پیگیری خواهد شد. فروش خودرو از طریق پدیده خودرو سبب می شود خودروی شما به خریدار معرفی و قیمت نهایی آن اعلام گردد و در نهایت با بهترین قیمت آن را به خریدار عرضه کنید. امروزه اغلب خریداران سعی می کنند از خدمات کارشناسی خودرو استفاده کنند و سپس خودروی خود را خریداری کنند، از این رو بهتر است عجله نکنید و این کار را به متخصصان این زمینه بسپارید تا خودروی خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید.

فروش خودرو

فروش خودرو که به مسئله ای رایج تبدیل شده است بهتر است که به صورت کارشناسی شده صورت بگیرد تا هم فروشنده و هم خریدار نسبت به آن رضایت داشته باشند. فروش خودروی کارشناسی شده سبب می شود فروشنده آن را با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن به فروش برساند و در این باره مشکلی نداشته باشد، کارشناسی خودرو امری مهم است که از جانب پدیده خودرو ارائه می شود. این مجموعه تشخیص رنگ خودرو را نیز با توجه به مهارت کارشناسان خود که به صورت چشمی این کار را انجام می دهند، بر عهده می گیرد.

ثبت سفارش فروش خودرو(کلیک کنید)

 

مشاهده خودروهای موجود در نمایشگاه

شماره تماس جهت ارائه مشاوره فروش خودرو:   88733195  -  88735462

کارشناسی خودرو به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام وضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو قابل دسترسی میباشد.بازدید خودرو شامل تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی خودرو انتخاب شده متغیر خواهد بود.