محاسبه هزینه کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
0
0
کارشناسی خودرو نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
1397/04/31
زمان بازدید خودرو جهت کارشناسی پایه از ساعت 8 لغایت 21 و کارشناسی حرفه ای از 8 لغایت 18 میباشد.زمان تقریبی حضور کارشناس در محل شما 30 تا 45 دقیقه میباشد.
0

با انتخاب این گزینه و واریز آنلاین میتوانید از تخفیف ویژه رزرو کارشناس استفاده کنید.تاریخ مورد نظرتان را انتخاب کنید تا کارشناسان پدیده خودرو با شما تماس بگیرند.(جهت اطمینان از حضور کارشناس قبل از واریز آنلاین و استفاده از تخفیفات با شرکت هماهنگ کنید)

0
کارشناسی خودرو
نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
کارشناسی خودرو
نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : --- تاریخ کارشناسی : ---
نام درخواست کننده : --- شماره تماس : --- منطقه محل بازدید : ---

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید خودرو صفحه راهنمای خرید خودروی دست دوم را مطالعه کنید .خدمات کارشناسی خودرو به دو صورت پایه و حرفه ای ارائه میگردد.جهت آشنایی کامل با خدمات حرفه ای بر روی کارشناسی حرفه ای خودرو کلیک کنید.پدیده خودرو 20 % تخفیف به کارشناسی خودروهای صفر و رزرو کارشناسی خودرو از روز قبل ارائه میکند.

ضمنا نگران کثیف بودن بدنه خودرو در زمان کارشناسی نباشید کارشناسان پدیده خودرو ابتدا با کارواش  نانو اقدام به تمیز کردن بدنه خودرو میکنند همچنین تمام کارشناسان مجهز به نور سیار هستند و در محیط های تاریک نیز کارشناسی بدون خطا انجام میشود.

مطالب مهم مربوط به  معامله خودرو:

آشنایی با روش های کلاهبرداری در زمان معامله خودرو

آدرس مراکز تعویض پلاک خودرو و مدارک مورد نیاز

 

مزایای کارشناسی خودرو
سوالات متداول
پرسش : آیا هزینه دیگری به غیر از هزینه اعلام شده در وب سایت میبایست پرداخت گردد؟
پاسخ : خیر کارشناسان پدیده خودرو هیچ هزینه جدا گانه ای دریافت نخواهند کرد و هزینه یا از طریق سایت و یا از طریق کارت خوان سیار دریافت میگردد.
پرسش : آیا تنظیم قولنامه توسط پدیده خودرو بعد از کارشناسی صورت میگیرد؟
پاسخ : جهت رفاه حال مشتریان برگه های رسمی قولنامه خودرو به صورت رایگان به همراه مشاوره حقوقی خرید خودرو در اختیار خریدار و فروشنده قرار میگیرد .
پرسش : آیا امکان تشخیص کم شدن کیلومتر توسط کارشناس وجود دارد؟
پاسخ : بله،اما در نظر داشته باشید امکان تشخیص کیلومتر واقعی توسط دستگاه دیاگ در اکثر خودروهای موجود در بازار امکان پذیر نیست و تشخیص کیلومتر واقعی توسط کارشناس حرفه ای و بر اساس تجربه زیاد مقدور است که حدود کارکرد خودرو به شما اعلام میگردد.
پرسش : چه مقدار زمان جهت حضور کارشناس در محل نیاز است؟
پاسخ : از زمان درخواست شما تا حضور در محل جهت کارشناسی ساده یا V.I.P حدود 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز است ضمنا در خواست های ثبت شده از طریق سایت در اولویت قرار دارند.
پرسش : از چه طریق امکان درخواست کارشناس وجود دارد؟
پاسخ : شما میتوانید از طریق تماس با مجموعه و یا مراجعه به سایت پدیده خودرو اقدام به درخواست کارشناس کنید و در صورت رزرو کارشناس از روز قبل و پرداخت از طریق سایت از تخفیف ویژه برخوردار شوید.
پرسش : از چه تجهیزاتی برای کارشناسی خودرو استفاده میشود؟
پاسخ : تمام کارشناسان پدیده خودرو بسته به نوع کارشناسی ساده یا V.I.P از تجهیزات حرفه ای بازرسی خودرو از قبیل تست رنگ دیجیتال،اسکنر رنگ،دستگاه دیاگ مختص به هر خودرو،دستگاه کمپرس سنج موتور و تست روغن ،دستگاه تست باطری و دینام و نور سیار جهت بازرسی خودرو در هوای تاریک هستند تا بتوانند در هر شرایط آب و هوایی و نوری اقدام به کارشناسی خودرو کنند.
پرسش : آیا امکان قیمت گذاری خودرو وجود دارد؟
پاسخ : بله،شما میتوانید قبل از اقدام به کارشناسی خودرو با تماس با کارشناسان از قیمت حدودی خودرو مطلع شوید و کارشناسان پدیده خودرو بعد از بازدید خودرو اقدام به قیمت گذاری دقیق بر اساس وضعیت خودرو و معاملات واقعی صورت گرفته در بازار خواهند کرد.
پرسش : چه مواردی توسط کارشناسان پدیده خودرو بررسی میشود؟
پاسخ : کارشناسان پدیده خودرو اقدام به بازدید تخصصی سیستم فنی و بدنه خودرو ، تست دیاگ و تست رانندگی خواهند کرد و هرگونه تصادف،رنگ شدگی،تعویض قطعات بدنه،ایراد موتور و گیربکس و دیگر قسمت های مهم خودرو را در قالب گزارش مکتوب به شما اعلام میکنند ضمنا در کارشناسی V.I.P دو نفر کارشناس به صورت همزمان اقدام به بازرسی خودرو خواهند کرد و گزارش جامع تری از وضعیت خودرو به شما اعلام میگردد.
پرسش : چرا قبل از خرید خودرو باید درخواست کارشناسی کرد؟
پاسخ : طبق آمار بیش از 60% خودروهای موجود در بازار که در اگهی ها مشاهده میکنید دارای ضعف های اساسی در قسمت بدنه و فنی هستند مطمئنا شما قصد خرید چهار تا چرخ و چند تا تیکه آهن رو ندارید!!

گزارش های کارشناسی

پژو 206 1396 کارکرد 30085
--- 0.0000
هیوندای سانتافه 2015 کارکرد 44404
--- 0.0000
مگان 1390 کارکرد 54859
--- 0.0000
پژو 206 صندوق دار 1390 کارکرد 153549
--- 0.0000
ام وی ام 530 1397 کارکرد 70
--- 0.0000
هیوندای النترا 2014 کارکرد 127317
--- 0.0000
کیا سراتو 2015 کارکرد 63685
--- 0.0000
لیفانx50 1394 کارکرد 26905
--- 0.0000
مزدا3 1389 کارکرد 112034
--- 0.0000
لیفانx50 1395 کارکرد 22227
--- 0.0000

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.