محاسبه هزینه کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
0
0
کارشناسی خودرو نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
1397/09/22
زمان بازدید خودرو جهت کارشناسی پایه از ساعت 8 لغایت 21 و کارشناسی حرفه ای از 8 لغایت 18 میباشد.زمان تقریبی حضور کارشناس در محل شما 30 تا 45 دقیقه میباشد.
0

با انتخاب این گزینه و واریز آنلاین میتوانید از تخفیف ویژه رزرو کارشناس استفاده کنید.تاریخ مورد نظرتان را انتخاب کنید تا کارشناسان پدیده خودرو با شما تماس بگیرند.(جهت اطمینان از حضور کارشناس قبل از واریز آنلاین و استفاده از تخفیفات با شرکت هماهنگ کنید)

0
کارشناسی خودرو
نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : ---
کارشناسی خودرو
نام سازنده خودرو : --- نوع خودرو : --- سال ساخت : --- تاریخ کارشناسی : ---
نام درخواست کننده : --- شماره تماس : --- منطقه محل بازدید : ---

پدیده خودرو 20 % تخفیف به کارشناسی خودروهای صفر و رزرو کارشناسی خودرو از روز قبل میدهد

کارشناسی خودرو از مهم ترین مشاغل های موجود در کشورمان می باشد. و هر خریدار خودرو مایل است تا قبل از خرید خودرو مورد نظر خود از یک کارشناسی خودرو راهنمایی های لازم را بگیرید. تا بتواند بهترین و مناسب ترین خرید خود را انجام دهد. این شغل از حساس ترین مشاغل موجود می باشد.پدیده خودرو به شما کمک میکند تا قبل از خرید خودرو از سلامت آن مطلع شوید.

کارشناس خودرو

کارشناس خودرو فردی است که که دارای تخصص لازمی می باشد که بتواند خودروی مورد نظر مشتری را از لحاظ فنی  و ظاهری مورد بررسی قرار دهد. کارشناس  فنی  دوره های مختلفی را از خودرو گذرانده است و در زمینه مشخصات ظاهری و شاسی و فنی  خودرو دارای علم و تخصص بسیار زیادی می باشد. که هر فردی این اطلاعات با ارزش را ندارد. خودرو کالایی است بسیار با ارزش  و گران قیمت و که امروزه نیز جزء اولین کالای مورد تبادل و خرید و فروش می باشد. صنعت خودرو سازی اولین صنعت در جهان می باشد که روزانه میلیارد ها تومان بایت خرید و فروش آن هزینه می شود . روزانه صدها مدل  مختلف از برندهای بسیار مشهوری از خودرو وارد بازار می شود که هر کدام از این ها دارای مشتریان بالقوه خود می باشند. بنابراین با توجه به اهمیت آن بهتر است قبل از خرید و استفاده از آن حتما از یک کارشناس خودرو مجرب و ماهر کمک های  لازم را بگیریم. شما می توانید در قبال پرداخت هزینه کمتری می توانید کالای به ارزش چندین میلیون را به راحتی خریداری و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

اهمیت کارشناسی خودرو

اهمیت کارشناسی خودرو امروزه بسیار زیاد می باشد. در دنیای امروزه که کلاهبرداران به دنبال سود مازاد می باشند و از راهی وارد می شوند که بتوانند سود کلانی را به دست آوردند. بنابراین به دلیل این که خودرو نیز از مهم ترین و پر تقاضا ترین کالا های جهان می باشد . در نتیجه این سودجویان نیز به این صنعت راه پیدا کرده اند. به همین دلیل است که اهمیت و ارزش کاری کارشناس خودرو در این جا خود را بیشتر نشان می دهد و ایده ی بسیار خوبی است که قبل از خرید خودروی مورد نظر خود از کارشناس خودرو درخواست کنید تا از خودروی مورد نظر شما بازدید به عمل بیاورد تا با خیال راحت بتوانید هزینه ان را پرداخت کنید و استفاده کنید. از مهم ترین کارهای کارشناس خودرو این است که می تواند به رنگ واقعی آن پی ببرد و هم چنین خودرو را از نظر فنی  و موتور و گیربکس  و جلو بندی  و غیره بررسی کند.

تشخیص رنگ خودرو

خودرو های مختلف که دارای رنگ های متفاوتی می باشند در کارخانه ساخت توسط متخصصان رنگ و با استفاده از بهترین رنگ ها رنگ آمیزی شده اند. و فقط یک صافکار ماهر می تواند تشخیص دهد که رنگ موجود در بدنه خودرو مربوط به کارخانه است و یا نه توسط نقاش بعدا رنگ شده است. همانطور که در جریان هستید خودروی که توسط نقاش رنگ شده باشد دارای افت قیمت شدیدی می باشد. و به مرور زمان نیز این رنگ ازبین می رود . ولی رنگ اصلی که توسط کارخانه زده شده است برای سالیان سال باقی می ماند. بنابراین تشخیص رنگ خودرو از موضوعات بسیار مهم در هنگام خرید خودرو می باشد. که برای هر خریدار و حتی فروشنده این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. کارشناس خودرو آموزش های لازم را برای تشخیص این مورد دیده است و می تواند در یک نگاه و به سادگی به رنگ شدن خودروی مورد نظر شما پی ببرد . که قطعا این مورد از چشم شما محفوظ خواهد ماند.

خرید خودرو

خرید خودرو از مهم ترین خرید های در جهان می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . کارشناس خودرو می تواند مشاور و راهنمای بسیار خوبی برای شما در هنگام خرید خودرو باشد. بنابراین توصیه می شود که قبل از خرید خدرو به خصوص خودروهای دست دوم و گران قیمت که قرار است هزینه ی بالایی را متحمل شوید از کارشناس خودرو های مجرب استفاده کنید تا تصمیم درست و مناسبی را گرفته باشید. خودرو کالایی است که هنگام استفاده از آن مسئول جان و مال افراد دیگر نیز می باشید. و بنابراین خودرو شما باید دارای موتور و ترمز و بخش فنی بسیار خوبی باشد. که مشکلاتی را برای شما و دیگر عوام به وجود نیاورد.

ضمنا نگران کثیف بودن بدنه خودرو در زمان کارشناسی خودرو نباشید کارشناسان پدیده خودرو ابتدا با کارواش  نانو اقدام به تمیز کردن بدنه خودرو میکنند همچنین تمام کارشناسان مجهز به نور سیار هستند و در محیط های تاریک نیز کارشناسی بدون خطا انجام میشود.

مطالب مهم مربوط به کارشناسی خودرو و معامله خودرو:

کارشناسی حرفه ای خودرو چیست؟

مشاوره خرید خودرو

راهنمای خرید خودروی دست دوم

آشنایی با روش های کلاهبرداری در زمان معامله خودرو

آدرس مراکز تعویض پلاک خودرو و مدارک مورد نیاز

مزایای کارشناسی خودرو
سوالات متداول
پرسش : آیا هزینه دیگری به غیر از هزینه اعلام شده در وب سایت پدیده خودرو میبایست پرداخت گردد؟
پاسخ : خیر کارشناسان پدیده خودرو هیچ هزینه جدا گانه ای دریافت نخواهند کرد و هزینه یا از طریق سایت و یا از طریق کارت خوان سیار دریافت میگردد.
پرسش : آیا تنظیم قولنامه توسط پدیده خودرو بعد از کارشناسی خودرو صورت میگیرد؟
پاسخ : بله در صورت درخواست مشتری تنظیم قولنامه و مشاوره حقوقی با دریافت هزینه جداگانه انجام میشود.
پرسش : آیا امکان تشخیص کم شدن کیلومتر توسط کارشناس خودرو وجود دارد؟
پاسخ : بله،اما در نظر داشته باشید امکان تشخیص کیلومتر واقعی توسط دستگاه دیاگ در اکثر خودروهای موجود در بازار امکان پذیر نیست و تشخیص کیلومتر واقعی توسط کارشناس خودرو حرفه ای و بر اساس تجربه زیاد مقدور است که حدود کارکرد خودرو به شما اعلام میگردد.
پرسش : چه مقدار زمان جهت حضور کارشناس خودرو در محل نیاز است؟
پاسخ : از زمان درخواست شما تا حضور در محل جهت کارشناسی خودرو ساده یا حرفه ای حدود 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز است ضمنا در خواست های ثبت شده از طریق سایت در اولویت قرار دارند.
پرسش : از چه طریق امکان درخواست کارشناس خودرو وجود دارد؟
پاسخ : شما میتوانید از طریق تماس با مجموعه و یا مراجعه به سایت پدیده خودرو اقدام به درخواست کارشناس خودرو کنید و در صورت رزرو کارشناس خودرو از روز قبل و پرداخت از طریق سایت پدیده خودرو از تخفیف ویژه کارشناسی خودرو برخوردار شوید.
پرسش : از چه تجهیزاتی برای کارشناسی خودرو استفاده میشود؟
پاسخ : تمام کارشناسان پدیده خودرو بسته به نوع کارشناسی ساده یا حرفه ای از تجهیزات دیجیتال بازرسی خودرو از قبیل تست رنگ و تشخیص رنگ خودرو دیجیتال،اسکنر رنگ،دستگاه دیاگ مختص به هر خودرو،دستگاه کمپرس سنج موتور و تست روغن ،دستگاه تست باطری و دینام و نور سیار جهت کارشناسی خودرو استفاده میکنند تا بتوانند در هر شرایط آب و هوایی و نوری اقدام به کارشناسی خودرو کنند.
پرسش : آیا امکان قیمت گذاری خودرو توسط کارشناس خودرو وجود دارد؟
پاسخ : بله،شما میتوانید قبل از اقدام به کارشناسی خودرو با تماس با کارشناسان پدیده خودرو از قیمت حدودی خودرو مطلع شوید و کارشناسان پدیده خودرو بعد از بازدید خودرو اقدام به قیمت گذاری دقیق بر اساس وضعیت خودرو و معاملات واقعی صورت گرفته در بازار خواهند کرد.
پرسش : چه مواردی توسط کارشناسان پدیده خودرو بررسی میشود؟
پاسخ : کارشناسان پدیده خودرو اقدام به تشخیص رنگ خودرو و بازدید تخصصی سیستم فنی و بدنه خودرو ، تست دیاگ و تست رانندگی خواهند کرد و هرگونه تصادف،رنگ شدگی خودرو،تعویض قطعات بدنه،ایراد موتور و گیربکس و دیگر قسمت های مهم خودرو را در قالب گزارش مکتوب به شما اعلام میکنند ضمنا در کارشناسی خودرو حرفه ای موارد فنی بیشتر و در کارشناسی خودرو V.I.P دو نفر کارشناس خودرو به صورت همزمان اقدام به کارشناسی خودرو خواهند کرد و گزارش جامع تری از وضعیت خودرو به شما اعلام میگردد.
پرسش : چرا قبل از خرید خودرو باید درخواست کارشناسی خودرو کرد؟
پاسخ : طبق آمار بیش از 60% خودروهای موجود در بازار که در اگهی ها مشاهده میکنید دارای ضعف های اساسی در قسمت بدنه و فنی هستند مطمئنا شما قصد خرید چهار تا چرخ و چند تا تیکه آهن رو ندارید!!

گزارش های کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو تیگوان 2017 کارکرد 0
--- 0.0000
کارشناسی خودرو بی ام و X4 2016 کارکرد 0
--- 0.0000
کارشناسی خودرو بنز CLA 2017 کارکرد 79
--- 0.0000
کارشناسی خودرو لکسوسNX300 2016 کارکرد 20205
--- 0.0000
کارشناسی خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2016 کارکرد 26000
--- 0.0000
کارشناسی خودرو بی ام و 730li 2017 کارکرد 3653
--- 0.0000
کارشناسی خودرو توسان 2014 کارکرد 27730
--- 0.0000
کارشناسی خودرو بی ام و 2017 کارکرد 13477
--- 0.0000
کارشناسی خودرو پورشه ماکان 2017 کارکرد 7510
--- 0.0000
کارشناسی خودرو رنو تلیسمان 2017 کارکرد 59000
--- 0.0000

 

 

کارشناسی خودرو به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو قابل دسترسی میباشد.بازدید خودرو شامل تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی خودرو انتخاب شده متغیر خواهد بود.