مراکز تشخیص رنگ خودرو تهران

مراکز تشخیص رنگ خودرو در تهران در حال افزایش است اما این مراکز تا چه میزان میتوانند خیال مشتری را از خرید خودرو راحت کنند ؟

                                                                 

در حال حاضر با توجه به تغییر فرهنگ خرید خودرو ، مشتریان خودروهای صفر و کارکرده قبل از خرید و دریافت خودرو اقدام به درخواست کارشناس میکنند تا از صحت سلامت خودرو مطمئن شوند .برخی از این مراکز کارشناسی به صورت ثابت و برخی به صورت سیار در محل اقدام به کارشناسی خودرو میکنند .از آنجاییکه شرکت پدیده خودرو به عنوان شرکت سیار کارشناسی خودرو فعالیت میکند لازم دیدیم توضیحاتی را در باره نحوه عملکرد و تجهیزات کارشناس خودرو ارائه نماییم

1. مشتری میتواند بعد یا قبل از رویت خودرو اقدام به درخواست کارشناس خودرو کند.

کارشناس خودرو مربوطه حدود 30 تا 45 دقیقه بعد از ثبت درخواست کارشناس خودرو از طریق سایت یا از طریق تماس با دفتر مجموعه در محل حاضر میشود .

2. تمام کارشناسان شرکت پدیده خودرو مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات مربوط به کارشناسی خودرو هستند.

3. با توجه به اینکه امکان دارد خودرو در محل مناسبی نباشد و نور کافی جهت تشخیص رنگ و تشخیص عیوب خودرو وجود نداشته باشد کارشناسان ما مجهز به نور سیار هستند و در هر شرایط نوری خودروی مورد نظر شما را بدون خطا کارشناسی میکنند

4. جهت اطمینان خاطر شما برگه های کارشناسی خودرو دارای کد qr و کد رهگیری میباشند .

5. بعد از کارشناسی توسط کارشناس شرکت پدیده خودرو ، تیم پشتیبانی اقدام به تماس با مشتری و تایید کارشناسی خودرو میکند .

 

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو و اعزام کارشناس خودرو در محل شما، روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت درخواست کارشناسی خودرو

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.