مشاوره خرید خودرو

 
مشاوره خرید خودرو به افرادی که به دنبال انتخاب درست در زمینه خرید خودرو هستند کمک میکند.هدف از مشاوره خرید خودرو انتخابی مناسب با توجه به بودجه و نیازتان است.
 

بسیاری از افراد برای گذران زندگی روزمره خود اقدام به خرید خودرو می کنند و این موضوع در هر خانواده ای از اهمیت برخوردار است. مشاوره خرید خودرو کمک می کند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و شرایط فردی و زندگی خود خودروی مناسبی را انتخاب کنید و از آن استفاده بهینه نمایید. در این مقاله نیز به بررسی خدمات مشاوره خرید خودرو خواهیم پرداخت تا با اطلاعات کامل تری نسبت به این زمینه اقدام کنید.

مشاوره خرید خودرو

با توجه به بازار خودرو در ایران و پیشرفت تولید آن در سطح جهان ممکن است برای خرید آن با سؤالات زیادی مواجه شوید که رسیدن به پاسخ های آن از جانب یک کارشناس کمک بزرگی به شما می کند. مشاوره خرید خودرو به افرادی که به دنبال انتخاب درست در زمینه خرید خودرو هستند کمک خواهد کرد و مشاوره های لازم را ارائه خواهد داد. پدیده خودرو در خصوص این صنعت آماده ارائه مشاوره و راهنمایی است و هدفی که دنبال می کند معرفی خودرویی مناسب با توجه به بودجه و نیاز شما خواهد بود. این مجموعه با اطلاعاتی که از جانب فرد متقاضی دریافت می کند و با تحلیل و بررسی این اطلاعات، خودروی مناسب را معرفی می کند.

ثبت درخواست مشاوره خرید خودرو

اهمیت مشاوره خرید خودرو

تنوع خودرو ها در کشور ما زیاد نیست و با توجه به عوامل زیادی چون تجربه ناکافی برای خرید، مشکلات کوچک و بزرگ در خودروها، وضعیت اقتصادی مردم و ... نیاز است که برای خرید خودرو از کارشناسان مربوط به این حوزه سؤال کرد و از تجارب آن ها استفاده نمود. در بسیاری از موارد این امکان که آزمون عملی از خودرو قبل از خرید گرفته شود وجود ندارد از این رو بهتر است در رابطه با خودروی مورد نظر از دارندگان آن سؤال نمود و راهنمایی های لازم را دریافت کرد. گاهی نیز خریدار گرفتار استدلالات غیر علمی دلالان می شود و توانایی انتخاب درست را از دست می دهد. پدیده خودرو این آمادگی را دارد که مشاوره های لازم را در زمینه خرید خودرو به هم وطنان عزیزی که اطلاع ندارن با بودجه ای که دارند چه خودرویی می توانند خریداری کنند و یا خرید چه خودرویی برایشان بهتر است ارائه دهد.

راهنمای خرید خودرو

برای دریافت راهنمایی از جانب مشاوره های این مجموعه در ابتدا باید سؤال خود را به دقت بپرسید و میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید اعلام نمایید، سپس انتظاراتی که از خودری خود خواهید داشت نظیر مصرف سوخت، قدرت و شتاب، ظرفیت کابین، ایمنی، سر و صدا، راحتی و ... را بیان کنید تا مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرند. با ارائه این توضیحات، پدیده خودرو خودرویی که متناسب با بودجه و انتظارات فرد باشد معرفی خواهد کرد و کارشناسی خودرو را برای تان انجام می دهد تا از معایب و مزایای خودروی مورد نظر آگاه باشید.

هدف از مشاوره خرید خودرو

هدف از مشاوره خرید خودرو انتخاب خودرویی است که بتواند نیازهای تان را بر آورده کند و با توجه به شرایط اقتصادی شما انتخاب شود تا در آینده با مشکلی روبه رو نشوید و مجبور به فروختن آن نشوید. گاهی پیش می آید که در انتخاب بین دو خودرو مردد می شوید و نمی دانید که کدام یک را خریداری نمایید. در این موقعیت پدیده خودرو با مشاوره ها و راهنمایی های لازم مورد مناسب را معرفی خواهد کرد. کارشناسان این مجموعه با سال ها سابقه در زمینه بازارخودرو و تجربه های لازم در زمینه بخش فنی و تکنیکال، مشاوره خرید خودرو را انجام می دهند.   


امتیاز: بد خوب

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.