کارشناسی خودرو بنز کلاس S

بررسی خودرو

همانطور که از مرسدس بنز انتظار می رود، انبوهی از تجهیزات و تکنولوژی ها با بالاترین کیفیت در این خودرو گردآوری شده. استفاده از چوب، تزئینات فلزی و چرم به بهترین شکل در داخل کابین صورت گرفته. یک ساعت آنالوگ ، یک کی پد تلفن، دو صفحه نمایش بزرگ 12.3 اینچی با رزولوشن بالا یکی به عنوان سیستم سرگرمی و نمایش مواردی مثل نقشه و یکی برای نمایش سرعت و دور موتور، استفاده از 300 LED در هفت رنگ در فضای داخل از جمله تجهیزات مرسدس بنز S است همچنین سیستم صوتی فراگیر Burmster  صدای سه بعدی و با کیفیت. کلاس s جدید 360 درجه را کنترل می کند تا هر لحظه خطر را اطلاع دهد.

انتقال قدرت

گيربكس (جعبه دنده ) اتوماتیک 7 سرعته
ديفرانسيل قدر انتقال به جلو با سیستم FWD

ظرفیت ها

باك بنزين 80 ليتر
سرنشین 5 نفر

 

مرسدس بنز کلاس S ۴۵۰ ۴۵۰ ۴M ۵۶۰ S63 S65
حجم موتور(لیتر) ۳.۰ ۳.۰ ۴.۰ ۴.۹ ۶.۰
تعداد سیلندر ۶ ۶ ۸ ۸ ۱۲
قدرت(اسب‌بخار) ۳۶۲ ۳۶۲ ۴۶۳ ۶۰۳ ۶۲۱
گشتاور(نیوتون‌متر) ۵۰۰ ۵۰۰ ۷۰۰ ۹۰۰ ۱۰۰۰
مصرف سوخت(ترکیبی) ۶.۶ ۶.۶ ۸.۵ ۸.۹ ۱۳
۰ تا ۱۰۰(ثانیه) ۵.۱ ۴.۹ ۴.۶ ۳.۹ ۳.۴
حداکثر سرعت ۲۵۰ ۲۵۰ ۲۵۰ ۳۰۰ ۳۱۳
معایب خودرو

 

تصاویر خودرو

 

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.