کارشناسی خودرو بی ام و سری 1

بررسی خودرو

بی‌ام‌و سری یک با قوای محرک متنوعی قابل خرید است که شامل انواع بنزینی و دیزل می‌شود. این خودرو، همچنین با جعبه‌دنده‌های دستی یا اتوماتیک، همراه با سیستم انتقال گشتاور دیفرانسیل عقب یا ۴ چرخ محرک نیز قابل خرید در بازار اروپا است. با توجه به قوانین غیر قابل پیش‌بینی در زمینه‌ی واردات خودرو به کشور، معرفی اجمالی پیشرانه‌های بنزینی در ادامه‌ی مطلب آورده شده است.

ارزان‌ترین نمونه‌ی بی‌ام‌و سری یک با قوای محرک بنزینی، کد 118i دارد و اتفاقا در فهرست خودروهای مجاز برای وارداتدیده نمی‌شود. قدرت این مدل با پیشرانه‌ی ۱.۶ لیتری توئین‌توربو، ۱۳۸ اسب بخار در دور موتور ۴۴۰۰ دور بر دقیقه است؛ ضمن اینکه نهایت گشتاور ۲۲۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. چنین محصولی، ظرف ۸.۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت ارائه می‌دهد. میانگین مصرف سوخت بی‌ام‌و 118i مدل ۲۰۱۷، حدود ۵.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است؛ درحالی‌که با سرعت ثابت بزرگراه، ۴.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و با رانندگی آرام در ترافیک، ۶.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر مصرف بنزین استاندارد اروپا خواهد داشت.

دیگر مدل بی‌ام‌و سری یک با کد 120i شناخته می‌شود و در فهرست خودروهای مجاز به واردات ایران حضور دارد. پیشرانه‌ی این محصول، ۴ سیلندر ۲ لیتری توئین‌توربو است و قدرت ۱۸۴ اسب بخار در دور موتور ۵۰۰۰ دور بردقیقه، همراه با گشتاور ۲۷۰ نیوتن‌متر از دور موتور ۱۳۵۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند. بی‌ام‌و 120i در زمان ۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۲۵ کیلومتر بر ساعت خواهد داشت. میانگین مصرف سوخت این مدل، ۵.۵ تا ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است و بسته به نوع رانندگی با سرعت‌های متفاوت، ۴.۷ تا ۷.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، مصرف بنزین خواهد داشت. 

بی‌ام‌و 125i مدل دیگری از سری یک است که شرایط ورود به ایران دارد. این خودرو، با پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توئین‌توربو ارائه می‌شود، اما قدرت ۲۲۴ اسب بخار در دور موتور ۵۲۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۳۱۰ نیوتن‌متر از دور موتور ۱۴۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند. چنین محصولی در ۶ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت فراهم خواهد کرد. میانگین مصرف سوخت بی‌ام‌و 125i، حدود ۵.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است؛ درحالی‌که با سرعت ثابت جاده، ۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و در ترافیک شهری، نزدیک به ۷.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر بنزین می‌سوزاند.

اپشن ها

در نمای ظاهری، ۱۱ طرح رینگ متفاوت با سایزهای ۱۶، ۱۷و ۱۸ اینچ همراه با لاستیک‌هایی به پنهای ۲۰۵، ۲۲۵ و ۲۴۵ میلی‌متر، برای بی‌ام‌و سری یک، پیش‌بینی شده است. رنگ‌های بدنه نیز ۲ نوع مشکی، ۲ نوع سفید، ۳ نوع آبی، همراه با خاکستری، نقره‌ای، قرمز و نارنجی خواهند بود، ضمن اینکه برآمدگی‌های داخل جلوپنجره هم می‌توانند سیاه یا کروم براق باشند. قابلیت حرکت با لاستیک پنچر (Run flat tires)، جمع‌کننده‌ی برقی آینه‌بغل‌ها، شوینده‌ی چراغ‌های اصلی و فناوری پخش نور هوشمند (Adaptive LED Headlights) نیز در بی‌ام‌و سری یک به‌صورت سفارشی است؛ اما چراغ‌های اصلی LED در جلو و عقب، همراه با مه‌شکن‌های روبه‌رو، در همه‌ی مدل‌ها وجود دارند

محاسن خودرو

 

معایب خودرو

 

 

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو  بی ام و سری 1و اعزام کارشناس خودرو در محل شما، روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت درخواست کارشناسی خودرو بی ام و سری 1

تصاویر خودرو

 


امتیاز: بد خوب

کارشناسی خودرو به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو اقدام به اعلام وضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو قابل دسترسی میباشد.بازدید خودرو شامل تشخیص رنگ خودرو و کارشناسی بدنه خودرو ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی خودرو انتخاب شده متغیر خواهد بود.