از آنجاییکه هدف این مجموعه ارائه مشاوره و انجام خدمات کارشناسی خودرو جهت انتخاب بهتر و خرید خودروی سالم و مناسب برای شما میباشد این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند در صورت عدم رضایت از عملکرد کارشناس  و یا مغایرت فرم کارشناسی شکایت خود را ثبت و پیگیری نمایند .

فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس تیم پشتیبانی پدیده خودرو باشید .

فرم پیگیری شکایات و انتقادات
*نام :    
*نام خانوادگی :    
*شماره سریال فرم کارشناسی :    
*شماره تماس :    
*ایمیل :    
*شهر :    
*توضیحات :    

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.