فروش خودرو ی شما بدون هزینه به بهترین قیمت به مصرف کننده نهایی بدون نیاز به پاسخگویی تلفن خریداران 

 

کارشناسی خودرو ، ثبت گارانتی و کد رهگیری بر روی خودرو با امکان مشاهده گزارش به صورت آنلاین

عدم پاسخگویی به تلفن و معامله با دلالان

فروش خودرو به صورت کارشناسی شده

اگهی خودروی شما در سایت های پر بیننده فروش خودرو

پیگیری و مشاوره انجام مراحل انتقال سند   

آگهی و معرفی خودرو به خریدار توسط یک کارشناس و یک قیمت 

فروش به  مصرف کننده نهایی خودرو به بهترین قیمت

فرم زیر را تکمیل کنید ، کارشناسان پدیده خودرو با شما تماس میگیرند در محل شما حاضر میشوند خودروی شما را کارشناسی میکنند و با آگهی فروش خودروی شما و پاسخگویی به تماس خریداران خودروی شما را بدون هزینه و به قیمت مصرف کننده به فروش میرسانند

 

 

مشاهده خودروهای موجود در نمایشگاه

شماره تماس جهت ارائه مشاوره فروش خودرو:   88733195  -  88735462

برای فروش خودروی خود فرم زیر را تکمیل کنید:
*نام :    
*نام خانوادگی :    
*خودروی فروشی شما :    
*سال تولید :    
*کیلومتر :    
قیمت پیشنهادی :    
*شماره تماس :    
*ایمیل :    
*توضیحات :    

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.