ارائه خدمات حرفه ای کارشناسی خودرو

۱۳۹۶/۱۰/۲۶

کارشناسی رنگ و فنی خودرو پدیده خودروجهت افزایش رضایت مشتریان خدمات حرفه ای کارشناسی خودرو به خدمات ما اضافه شد در این نو سرویس گزارش جامع تری از وضعیت خودرو در اختیار شما قرار میگیرد. در این نوع کارشناسی ضمن تصویربرداری کامل از خودرو و تست فنی با تجهیزات حرفه ای از قبیل تست دمای موتور ،کمپرس موتور ،آپشن ها ،کارشناسی زیربندی خودرو و بازدید توسط دوربین ویدئوبرسکوپ و تست دینام ،باتری و روغن خودرو با تجهیزات دیجیتال گزارش به صورت انلاین و تصویری برای شما ارسال میگردد همچنین با جستجو در سوابق کارشناسی خودرو در شرکت پدیده خودرو و استعلام خدمات پس از فروش خودرو میتوانید اطلاعات دقیقی از وضعیت قبلی خودرو داشته باشید .


امتیاز: بد خوب

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.