اضافه شدن استعلام سوابق خودرو

۱۳۹۷/۰۳/۲۷
استعلام سوابق تعمیراتی خودرو به ایتم های کارشناسی حرفه ای خودرو خودرو اضافه شد

 

در صورت انجام کارشناسی حرفه ای خودرو سوابق تعمیراتی خودرو به همراه آخرین کیلومتر مراجعه خودرو به نمایندگی به خریدار خودرو گزارش داده میشود .

این آیتم در حال حاضر برای مجموعه ایران خودرو ، آرین موتور ، و خودروهای الفارومئو فعال میباشد.

مزایای استفاده از این خدمت:

1.اطلاع از آخرین کیلومتر مراجعه خودرو به نمایندگی  2.اطلاع از سرویس ها و خدمات انجام شده بر روی خودرو  3.اطمینان از نحوه صحیح نگهداری خودرو

نمونه استعلام سوابق تعمیراتی محصولات ایران خودرو در کارشناسی حرفه ای خودرو

 

 

 


امتیاز: بد خوب

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.