کارشناسی خودرو جهت خرید خودرو

نوسانات کنونی در بازار خودرو،شرایط خاصی را بوجود آورده است.عده ای در تلاش برای خرید خودرو در اسرع وقت هستند،چون بر این باورند که قیمت ها،با افزایش روز افزون رو به رو خواهند شد و اگر خرید خودرو را حتی یک روز به تاخیر بی اندازند، ضرر میکنند.عده ای نیز، با این تفکر که ، قیمت ها،به ثبات خواهند رسید، از خرید خودرو ممانعت میکنند . البته این تشنج ها ، ناشی از شرایط مبهم ایجاد شده می باشد.

خرید خودروی کارشناسی شده دست دوم و کار کرده

ابهامات موجود در بازار خودرو و افزایش شدید قیمت آن، از یک طرف و عدم توانایی بسیاری از افراد در خرید خودرو صفر ، از طرف دیگر، گرایش زیاد به سمت خرید خودرو دست دوم و کارکرده را افزایش داده است . برخی معتقدند، با این کار نیز سود زیادی عایدشان خواهد شد. خرید خودروی دست دوم، قاعدتا هزینه کم تری را بر افراد، تحمیل می کند، اما باید توجه داشت که خرید خرید خودرو کارکرده، نوعی ریسک است.زیرا ممکن است از نظر فنی،آپشن و بدنه، دارای ایراداتی باشد که در ظاهر مشخص نیست . یا اینکه درها، گل گیرها، سقف و کاپوت آن رنگ شده باشد و به راحتی برای افراد، قابل تشخیص نباشد. هر چنین ممکن است یک و حتی چند قطعه آن  تعویض شده باشد و از نظر فنی، هم مشکلاتی داشته باشد که بدون نظر کارشناس خودرو،شخص، حتما متضرر خواهد شد . به خصوص اگر خودروی مورد معامله، گران قیمت باشد. بنابرین توصیه می شود برای خرید چنین خودوروهایی حتما، بعد از کارشناسی خودرو و اطمینان از سلامت آن، اقدام نمایید.

پدیده خودرو

     پدیده خودرو، به عنوان یک مشاور و راهنما در کارشناسی خودرو ، فروش خودرو دست دوم شما و خرید خودرو کارکرده، خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. در واقع، پدیده خودرو، با کارشناسی خودرو، سلامت و یا عدم سلامت آن را تایید میکند. کافی است با کارشناسان پدیده خودرو تماس بگیرید و پس از زمانی کوتاه، از حضور آنان در محل بهره مند شوید و از نکات مهمی مخصوصا کارکرد واقعی خودرو، قیمت دقیق آن،تشخیص رنگ خودرو، اطمینان از سالم بودن باتری، دینام، موتور و گیربکس مطلع شوید . کارشناس خودرو، از نظر فنی و بدنه نیز، به طور دقیق، خودرو را بررسی میکند و در صورت تصادفی بودن خودرو، شما را از این موضوع آگاه میکند. در پایان نیز گزارش کامل و مکتوبی را به شما ارائه می دهند. برای مشاوره با کارشناسان پدیده خودرو، میتواند از طریق وب سایت پدیده خودرو و یا تماس تلفنی، درخواست خود را اعلام نمایید. پدیده خودرو، همچنین، خدمات خرید سفارشی خودرو را نیز ارائه می کند.

آشنایی با خدمات خرید سفاشی خودرو

همان طور که اشاره شد، عامه افراد، از مهارت کافی در تشخیص عیوب و ایرادات احتمالی خودرو برخوردار نیستند و یا اینکه فرصت کافی برای خرید خودرو را ندارند. در این مواقع، خریدار با تکمیل فرمی، شامل مشخصات هویتی، آدرس محل سکونت، حداقل و حداکثر بودجه ای که برای خرید خودرو در نظر گرفته شده است، به همراه مشخصات مدنظر خودروی درخواستی، سفارش خود را ثبت می کند و کارشناسان با پیگیری سفارش و پس از کارشناسی خودرو و ثبت قولنامه، خودروی تضمین شده را به خریدار معرقی میکنند. در واقع خریدار با خرید خودرو کارشناسی شده، از نظر خرید خود، اطمینان پیدا میکند.

 

فرم سفارش خرید خودرو
*نام :    
*نام خانوادگی :    
*شهر محل سکونت :    
*شماره تماس :    
*خودروی درخواستی :    
*بودجه در نظر گرفته شده (حداقل و حداکثر بودجه را مشخص کنید) :    
*ایمیل :    
*توضیحات :    

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.