همکاری با ما

به چه صورت میتوانید با پدیده خودرو همکاری داشته باشید؟

 

همکاری به عنوان کارشناس خودرو

در صورتیکه در زمینه رنگ و فنی خودرو دارای سابقه کاری هستید میتوانید با تکمیل فرم استخدام کارشناس خودرو و ارسال رزومه کاری به عنوان یکی از کارشناسان پدیده خودرو در هر شهری که هستید  فعالیت نمایید

در نظر داشته باشید همکاری در این زمینه منوط به قبولی در آزمون کارشناسی خودرو و شرکت در دوره تکمیلی در این مجموعه میباشد.

 

 

 

همکاری به عنوان فروشنده و تامین کننده خودرو

با توجه به اینکه این مجموعه جهت تامین خودرو برای مصرف کننده واقعی اقدامات و خدمات زیادی را انجام میدهد با بسیاری از نمایشگاه داران و فعالین بازار خودرو به عنوان تامین   کننده ارتباط دارد در صورتیکه شما هم میتوانید در این زمینه به ما کمک کنید با ارسال مشخصات خودتان زمینه همکاری سالم و مطمئنی را فراهم کنید.در فرم زیر با ثبت مشخصات محل فعالیت و یا با ارسال کانال تلگرامی ما را از موجودی خودروهای خود مطلع کنید.

 

 

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.