سوء استفاده از نام پدیده خودرو

۱۳۹۷/۰۱/۲۸

متاسفانه در روزهای اخیر گزارش های متعددی از کارشناسی های جعلی صورت گرفته با نام پدیده خودرو دریافت شده که در تمامی موارد خودروها دارای نواقص شدید از قسمت بدنه و فنی میباشند .افراد کلاهبردار در پوشش شرکت پدیده خودرو اقدام به فروش خودروهای تصادفی و چپی به عنوان خودروی سالم میکنند.در نظر داشته باشید جهت درخواست کارشناس خودرو فقط از وب سایت رسمی پدیده خودرو و یا تماس با خطوط 02188733195-02188735462 اقدام کنید.گزارش های کارشناسی خودرو در سربرگ شرکت ، دارای مهر و کد QR قابل اسکن و به همراه کد رهگیری میباشد .

در صورت مشاهده مواردی که از نام پدیده خودرو سوء استفاده شده باشد این شرکت اقدام به پیگیری و شکایت از آن فرد یا مجموعه را خواهد کرد.

بهتر است در زمان درخواست کارشناس به این موارد توجه داشته باشید:

ترجیحا خودتان درخواست کارشناس خودرو کنید و به افرادی که فروشنده به شما معرفی میکند تنها در صورت معرفی نامه معتبر اعتماد کنید.

حتما در همان لحظه کارشناسی گزارش مربوط به خودرو را دریافت کنید و دریافت گزارش را به بعد موکول نکنید.

فقط از شرکت های رسمی دارای شماره ثبت و دارای رزومه کاری کارشناس درخواست کنید.

اکثر کارشناسان خودرو که به صورت مستقل اقدام به ارائه آگهی خدمات کارشناسی خودرو میکنند مسئولیتی نسبت به گزارش ارائه شده به خریدار ندارند.

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.