قوانین و مقررات

خریداران محترم خودرو بهتر است قبل از درخواست کارشناس خودرو موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند.

  1. تعرفه مربوط به کارشناسی خودرو در قسمت درخواست کارشناس قابل رویت است در صورت هرگونه ابهام میتوانید با تماس با کارشناسان پدیده خودرو و یا استفاده از گفتگوی آنلاین از مشاوره و راهنمایی کارشناس استفاده کنید.
  2. بهتر است قبل از درخواست کارشناس شخصا نسبت به رویت خودرو اقدام کنید و در صورتی که خودرو از نظر ظاهری مورد تایید بود درخواست کارشناس خودرو کنید.
  3. شرکت پدیده خودرو تخفیفاتی را برای خریداران خودرو در نظر گرفته است استفاده این تخفیفات منوط درخواست کارشناس از طریق وب سایت و پرداخت آنلاین  میباشد.
  4. وظیفه کارشناس خودرو ارائه گزارش رسمی و مکتوب از وضعیت بدنه و فنی خودرو میباشد و عناوینی چون اصالت خودرو یا ممنوع بودن معامله خودرو فقط از طریق مراکز تعویض پلاک و نیروی انتظامی قابل پیگیری است.
  5. تست رانندگی خودرو فقط در صورت اجازه فروشنده امکانپذیر است و در صورت عدم مهیا بودن شرایط لازم این آیتم توسط کارشناس حذف میگردد.
  6. در نظر داشته باشید تشخیص کارکرد واقعی خودرو در اکثر خودروهای موجود در بازار از طریق دیاگ امکانپذیر نیست و کارشناس بر اساس تجربه بالا و موارد ظاهری کارکرد تقریبی خودرو را اعلام میکند.
  7. درصورتی که قصد خرید خودرو داشتید و فروشنده گزارش شرکت پدیده خودرو را به شما ارائه کرد با استعلام کد رهگیری موجود در برگه کارشناسی خودرو از اصالت آن مطمئن شوید .
  8. مجموعه پدیده خودرو و کارشناس مربوطه مسئولیتی بابت قیمت مورد معامله ندارند و اعلام قیمت کارشناسی خودرو به خریدار و فروشنده تنها به عنوان مشاوره میباشد .
  9. در صورت هرگونه انتقاد،پیشنهاد و یا شکایت میتوانید از طریق لینک مربوطه درخواست خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.