نحوه تشخیص رنگ خودرو توسط کارشناس خودرو

جهت تشخیص رنگ شدگی خودرو مهارت کارشناس خودرو مهمترین مولفه میباشد.

نحوه تشخیص رنگ خودرو توسط کارشناس خودرو

در بسیاری از خودروهایی که توسط کارشناسان پدیده خودرو مورد کارشناسی قرار گرفته است ،دستگاه های تشخیص رنگ دیجیتال امکان تشخیص قسمت رنگ شده را نداشته اند به طور نمونه خودروی ولوو که در تصویر مشاهده میکنید دارای رنگ شدگی از قسمت گلگیر عقب سمت شاگرد میباشد ، این خودرو توسط چندین دستگاه با حساسیت های مختلف مورد کارشناسی قرار گرفت اما هیچکدام قسمت رنگ شده را تشخیص ندادند و در نهایت کارشناس خودرو بر اساس تجربه و توانایی تشخیص رنگ به صورت چشمی قسمت رنگ شده را اعلام کرده اند به همین دلیل جهت کارشناسی خودرو فقط از کارشناسان خبره و دارای تجربه که تحت نظر مراکز معتبر فعالیت میکنند استفاده کنید .

                                    

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو و اعزام کارشناس خودرو در محل شما، روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت درخواست کارشناسی خودرو

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.