نسخه جدید وب سایت پدیده خودرو

۱۳۹۶/۱۰/۲۶

پدیده خودرو کارشناسی خودرو در محل

نسخه جدید سایت کارشناسی خودرو شرکت پدیده خودرو

با توجه به تغییر فرهنگ خرید خودرو و استقبال کم نظر مشتریان ، شرکت کارشناسی خودرو پدیده خودرو جهت افزایش رضایتمندی و امکان ارائه خدمات بهتر اقدام به بروزرسانی وب سایت و تغییر تعرفه کارشناسی خودرو نموده است امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتی متفاوت و بهتر در کارشناسی سلامت خودرو با شما باشیم.در نسخه جدید وب سایت امکان درخواست ارسال گزارش کارشناسی خودرو نیز فراهم شده است .همچنین درخواست کننده میتواند نوع کارشناسی خودرو را که در سه نوع خدمات کارشناسی پایه و خدمات کارشناسی حرفه ای و خدمات کارشناسی وی آی پی میباشد را انتخاب کند.


امتیاز: بد خوب

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.