کارشناسی خودرو حرفه ای

چرا از خدمات کارشناسی خودرو حرفه ای استفاده کنیم؟

امروزه اکثر خودروهای موجود در بازار دارای سیستم فنی پیچیده و آپشن های تخصصی هستند که کارشناسی خودرو این دسته از ماشین ها نیاز به تخصص بسیار زیاد است .عدم کارکرد صحیح آپشن ها و یا موجود نبودن آن بر روی خودرو تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد همچنین جهت کارشناسی سیستم فنی خودروهای جدید نیاز به تجهیزات تخصصی و نرم افزارهای پیشرفته است.به همین منظور شرکت پدیده خودرو اقدام به ارائه خدمات کارشناسی حرفه ای خودرو جهت مشتریانی که حساسیت ویژه ای بر روی سیستم فنی و آپشن خودرو دارند کرده است.

اما تفاوت های کارشناسی خودرو در حالت حرفه ای چیست و چرا مشتری هزینه بیشتری بابت این نوع خدمات  پرداخت کند؟

دانلود نمونه کارشناسی حرفه ای خودرو(کلیک کنید)

خدمات کارشناسی پایه به علاوه خدمات حرفه ایکارشناسی خودرو,تشخیص رنگ خودرو,کارشناس خودرو,پدیده خودرو

در خدمات کارشناسی حرفه ای مشتری میتواند ضمن استفاده از ایتم های کارشناسی پایه از خدمات کارشناسی خودرو به صورت حرفه ای نیز استفاده کند.در خدمات کارشناسی حرفه ای گزارش ده صفحه ای از وضعیت خودرو که شامل تمام جزئیات بدنه و فنی خودرو میشود به درخواست کننده تحویل میگردد . گزارش کارشناسی حرفه ای خودرو شامل قیمت گذاری دقیق خودرو همراه با تصاویر خودرو میباشد.

کارشناسی تخصصی موتور و سیستم فنی

بسیاری از ایرادات فنی خودرو در بازدید اولیه پنهان میباشد که میبایست توسط کارشناس خودرو مورد بازرسی قرار بگیرد.

موتور خودرو باید در دو حالت سرد و گرم تست شود تا هم ایرادات اساسی آن مشخص شود و هم سیستم خنک کننده موتور مورد بازدید قرار گیرد تست موتور نیاز به تخصص زیاد و استفاده از نرم افزارهای پیشرفته دارد که کارشناسی کامل موتور به دلیل زمان بر بودن فقط در حالت حرفه ای ارائه میگردد.در این نوع خدمات تمام قسمت های موتور و گیربکس توسط کارشناس خودرو به وسیله دوربین های مخصوص چک میشود تا هرگونه روغن ریزی احتمالی و ایراد فنی که امکان مشاهده آن به صورت چشمی وجود ندارد را بتوان تشخیص داد .

کارشناسی و بازدید زیربندی خودرو و داخل کابین خودرو

جهت بازدید قسمت زیر خودرو کارشناس خودرو با استفاده از دوربین تصویربرداری مخصوص بازدید خودرو را انجام میدهد. در این حالت امکان چک کردن شاسی های خودرو از قسمت زیربندی و روغن ریزی زیر خودرو با ارائه تصویر مربوطه امکان پذیر است .کارشناس خودرو با بازدید کامل داخل کابین خودرو و ارائه گزارش دقیق از کابین خودرو تمام جزئیات را به مشتری اعلام میکند

تست باتری و دینام

این تصور که اگر خودرو به راحتی با استارت زدن روشن میشود باتری خودرو سالم است اشتباه است در خودروهای جدید در صورت عدم کارکرد صحیح باتری این احتمال وجود دارد که اپشن ها به درستی عمل نکنند و منجر به خطا بر روی سیستم برقی خودرو شود به همین علت تست باتری و اطمینان از کارکرد صحیح دینام خودرو به وسیله دستگاه و تجهیزات مخصوص مورد کارشناسی قرار میگیرد.

تست تکمیلی رانندگی خودرو

در این قسمت کارشناس خودرو اقدام به تست رانندگی تکمیلی میکند که زمان این تست بنا بر تشخیص کارشناس خودرو از 5 تا 15 دقیقه میباشد .در این حالت تمام قسمت های مکانیکی خودرو از قبیل سیستم تعویض دنده در دور موتور بالا ،پلوس ها،گشتاور صحیح موتور در حین رانندگی سیستم کمک فنرها و مابقی ایرادات فنی خودرو که در زمان حرکت خودرو قابل تشخیص است مورد کارشناسی قرار میگیرد.

کارشناس خودرو,پدیده خودرو,کارشناسی خودرو,پدیده خودرو

تصویر برداری کامل خودرو

در کارشناسی خودرو به صورت حرفه ای کارشناس خودرو اقدام به تصویربرداری از تمام قسمت های خودرو میکند در این گزارش هرگونه خط و خش ،فرورفتگی ،رنگ پریدگی یا صافکاری بدون رنگ در قسمت بدنه و ایرادات داخل اتاق خودرو و وضعیت رودری ها ،صندلی ها و داشبورد و وضعیت ظاهری موتور و هرگونه روغن ریزی از موتور و گیربکس که توسط دوربین های مخصوص تهیه میشود در اختیار خریدار قرار میگیرد.

ارسال گزارش به صورت انلاین

کارشناسی خودرو صورت گرفته بر روی خودرو دارای کد رهگیری میباشد و گزارش کامل خودرو به همراه تصاویر از طریق تلگرام و یا ایمیل در اختیار خریدار قرار میگیرد همچنین این گزارش از طریق وب سایت پدیده خودرو در قسمت گزارش های کارشناسی از طریق کد رهگیری قابل دانلود و همبشه در دسترس است.جهت مشاهده میتوانید به صفحه گزارش های کارشناسی انجام شده مراجعه کنید.

استعلام سوابق تعمیراتی خودرو

در حال حاضر امکان ارائه سوابق تعمیراتی تمام محصولات ایران خودرو وجود دارد در این گزارش خریدار از آخرین کیلومتر مراجعه خودرو به نمایندگی و خدمات و تعمیرات صورت گرفته بر روی خودرو مطلع میگردد.به زودی گزارش سوابق تعمیراتی محصولات هیوندای و کیا نیز به خدمات کارشناسی حرفه ای پدیده خودرو اضافه میگردد.

جستجو در سوابق کارشناسی خودرو در شرکت پدیده خودرو

این احتمال وجود دارد که خودروی مدنظر شما قبلا توسط کارشناسان پدیده خودرو مورد بازرسی قرار گرفته شده باشد در صورت موجود بودن سوابق گزارش کارشناسی در اختیار خریدار قرار میگیرد.

برآورد هزینه های احتمالی خودرو

خودروی دست دوم اصولا مشمول هزینه هایی میشود از سرویس خودرو تا ایرادات فنی که اصولا فروشنده ها اقدام به هزینه برای آن نمیکنند تیم پشتیبانی پدیده خودرو با توجه به گزارش کارشناس خودرو خریدار را از هزینه های احتمالی خودرو مطلع میکند.

قیمت گذاری دقیق خودرو

قیمت گذاری خودرو بعد از کارشناسی خودرو به صورت تخصصی انجام میگیرد و کارشناس خودرو با کم کردن هزینه ها و افت قیمت بایت نقاط آسیب دیده خودرو اقدام به قیمت گذاری خودرو میکند

 

 

 

کارشناسی خودرو دست دوم به خریدار کمک می کند تا خودروی موردنظر خود را قبل از خرید، بصورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. بسیاری از خودروهای موجود در بازار که در آگهی ها مشاهده میکنید دارای ایرادات اساسی هستند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری میکنند ، هرکدام از این ایرادات تاثیر مستقیم در قیمت خودرو دارد کارشناس پدیده خودرو بعد از بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید خودرو دست دوم اقدام به اعلام ضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن به خریدار میکند . قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار میباشد.

گزارش کارشناسی خودرو به صورت مکتوب و تصویری از طریق سایت پدیده خودرو امکان دانلود و مشاهده فرم کارشناسی خودرو را دارد.بازدید خودرو شامل رنگ و بدنه ، فنی و گیربکس ، سیستم برقی و آپشن و تست دیاگ و تست رانندگی میباشد. هزینه کارشناسی خودرو دست دوم بسته به نوع خودرو و نوع کارشناسی انتخاب شده متغیر خواهد بود.